פרקטים

בשביל לתת לבית שלנו את פתרון הריצוף הטוב ביותר, אנחנו צריכים פרקט ברמה הגבוהה ביותר

בבחירה של ריצוף עבור חדרי הבית השונים שלנו, יש לנו לא מעט אפשרויות מהן נוכל לבחור. המגוון הרחב של האפשרויות בעולם המודרני יכול להשאיר אותנו לעתים מעט מבולבלים, אבל לאורך שנים פתרון הריצוף שהוכיח את עצמו באופן עקבי כאיכותי ביותר הוא ללא ספק ריצוף הפרקט. פרקטים הם למעשה פתרונות ריצוף שמורכבים מקורות עץ שמונחות ומותקנות בצורה איכותית מעל או במקום הרצפה המקורית של החדר, וכך נוצר אלמנט איכותי במיוחד של עץ בחדר בו אנחנו מתקינים את הפרקט או בבית כולו – אלמנט שמשפיע על התחושה הביתית, על חמימות הרצפה ועל היכולת שלנו ליהנות מתחושה אמיתית של בית. עם זאת, כמובן שאיכות הריצוף ואיכות תחושת הפרקט בבית שלנו תושפע באופן ישיר מסוג הפרקט בו נבחר, ובהקשר זה כדאי לכם להכיר את סוגי הפרקט האיכותי שאנו מציעים לכם באולימפיה.

קצת על אפשרויות הפרקט השונות שמוצעות לכם דרך השירות של אולימפיה

• פרקט למינציה – פרקט הלמינציה הוא ככל הנראה סוג הפרקט הנפוץ ביותר בעולם המערבי כיום, על אף שמדובר בסוג פרקט שלמעשה לא עשוי מעץ של ממש ברובו. פרקט הלמינציה מורכב מקורות דקות יחסית של חומר דמוי עץ וחומר נוגד שחיקה, בשילוב עם אחוז מסוים של עץ אלון – כך שנוצרות קורות של פרקטים דמויי עץ, עמיד בפני שחיקה של חיכוך, של מים, של חום וכדומה. פרקט הלמינציה הוא פתרון דינמי שאפשר להתקין במגוון רחב של סגנונות ועיצובים, להשגת המראה האידאלי בבית שלכם ובכל חדר בנפרד. אצלנו באולימפיה משווקים פרקט למינציה איכותי במיוחד מבית היצרן הבלגי Balterio – יצרן אירופי המתמחה בפתרונות למינציה ברמה הגבוהה ביותר.
• עץ טבעי – יש לא מעט אנשים שחוששים מפתרונות של פרקטים מעץ טבעי, בין אם מדובר בעץ גושני, בפרקט טבעי או בפרקט תלת שכבתי. החשש הזה נובע מההשקעה המשמעותית בהם, ומכך שהם פחות עמידים בפני שחיקה ורטיבות מפרקט הלמינציה. עם זאת, פרקט העץ הטבעי ופרקט העץ הגושני שמשווק דרך השירות האיכותי של אולימפיה הוא לא רק איכותי ועמיד בפני שחיקה לאורך זמן, הוא גם נותן לכם את האיכות הגבוהה ביותר של ריצוף שרק אפשר להשיג עבור הבית שלכם, מבית היצרן של החברה הפולנית האיכותית Berlink Poland.

השירות של אולימפיה לא נגמר רק בשיווק הפרקטים האיכותיים ביותר

אצלנו באולימפיה מבינים את החשיבות והמשמעות של הפרקט עבור הבית שלכם, ואנחנו מבינים גם ששירות בתחום הפרקט לא מתחיל ונגמר אך ורק במכירתו. אנחנו מציעים לכם גם שירותים של התקנה, בכדי להבטיח כי הבית שלכם יקבל את הפתרון האיכותי והשלם ביותר שנחוץ לכם בתחום של פרקטים. פנו אלינו, ותמצאו את הפתרון המתאים לכם ביותר והאיכותי ביותר בשוק.

צור קשר עם אולימפיה השאר פרטיך ונציג מטעמינו יחזור אליך תוך 24 שעות

Please leave this field empty.

נשמח לעמוד לרשותכם בביצוע פרוייקטים, בכל רחבי הארץ.
חנות הדגל - תצוגה והזמנות: רח' ישעיהו 3, ירושלים, טל': 02-5384788, 02-5383895, א'-ה' 10:00-19:00 ו' 10:00-13:00 פקס: 02-5372299
מחסן שיווק ארצי: רח' היצירה 27, א. התעשייה עטרות, ירושלים, טל': 02-6564004 , 02-5836060, א'-ה' 10:00-17:00 ו' 10:00-13:00 פקס: 02-5850022

שתפו לחברים
צור קשר
×