וילונות דקורטיביים

וילון ונציאני

ונציאני
תריס דקורטיבי, היעיל מאוד לשליטה ברמת האור החודר פנימה. ניתן להתקנה בכל אורך (גובה החלון) .

עשוי עץ טבעי או אלומיניום במגוון עצום של דגמים וצבעים. ניתן להשיג בגוון אחיד או בדגמים מודפסים, מחוררים ודמויי עץ. שלבים ברוחב 16 מ"מ, 25 מ"מ ו- 50 מ"מ.
ניתן להפעלה במנגנון ידני חדיש (מג'יק) או חשמלי באמצעות שלט רחוק, מחירים מפתיעים והתקנה מקצועית.

 

וילון ורטיקליורטיקלי

מתאים לבית ולמשרד ועשוי רצועות בד אנכיות. מאפשר כיוון אור אופטימלי ורמת ההצללה על ידי צידוד השלבים. לרשותכם מבחר גדול של בדים שקופים ואטומים, בעשרות תצורות, מרקמים וגוונים שונים. ניתן להתקנה בכל רוחב נדרש ובחלונות מעוגלים וקשתיים. ניתן להפעלה במנגנון ידני או חשמלי באמצעות שלט
רחוק. מחירים מפתיעים והתקנה מקצועית.

וילון גלילהגלילה – הקו העסקי

שילוב של אלגנטיות ופרקטיות: וילונות הגלילה משתלבים בהתאמה מלאה במראה הכללי ובצרכים המשתנים, להצללה או להאפלה מלאה. הווילון נגלל בכל גובה נדרש וניתן לשלב בו מנגנון הפעלה חשמלי. ניתן להשיג וילונות גלילה בשלל צבעים, במגוון בדים שקופים ובדי האפלה להחשכת חלל החדר ובדי רשת לסינון חלקי של קרני האור. אנו מספקים אחריות. למנגנון ולהתקנה מחירים מפתיעים והתקנה מקצועית.

וילונות גלילה

גלילה – הקו הביתי

וילונות הגלילה משרים אווירה נינוחה בחלל הביתו מאפשרים הצללה או האפלה מלאה.
הווילון נגלל בכל גובה נדרש ומתאים גם לחלונות סקאי-לייט בתקרה משופעת. ניתן להשיג וילונות גלילה בשלל צבעים, במגוון בדים שקופים או אטומים, בהדפסים דקורטיביים ובגימורים מסוגים שונים, כולל בדי האפלה להחשכת חלל החדר ובדי רשת לסינון חלקי של קרני האור. סדרת הגלילה מיקדו העשויה נצרי במבוק, למראה אוריינטלי עדין ורך בגוונים טבעיים, עץ או בצבעים. ניתן להפעיל את הוילונות במנגנון ידני או חשמלי באמצעות שלט רחוק. מחירים מפתיעים והתקנה מקצועית.

רומאי

וילון רומאיהוילונות הרומאים מרככים את אור השמש החזק, ויוצרים תאורה רכה ואווירה נעימה. מבחר גדול של דגמים ובדים שקופים בסגנונות התואמים את עיצוב הבית. רוב הבדים ניתנים לכביסה. ניתן להפעיל את הוילון במנגנון ידני או חשמלי באמצעות שלט רחוק. מחירים מפתיעים והתקנה מקצועית.

וילונות דקורטיבייםלייט סקרין (סאן סטריפ)

וילונות מודרניים וחדישים אשר ניתן להשיג במבחר צבעים. וילון גלילה מבד כפול עשוי פסים מקבילים, פס אטום ופס רשת.תנועות הבד למעלה ולמטה יוצרת חפיפה בין הפסים:

*חפיפה של פס אטום ופס רשת יוצרת הצללה מקסימלית.

*חפיפה בין פסי רשת יוצאת הצללה ומעבר אור מקסימלי.

דואט-נואטדואט-נואט

נואט נחשב למוצר יוקרתי במיוחד. מורכב משלבים המחוברים לבד רשת איכותי מלפנים ומאחור. ניתן להשיג במחבר סוגי בדים.

צור קשר עם אולימפיה השאר פרטיך ונציג מטעמינו יחזור אליך תוך 24 שעות

Please leave this field empty.

נשמח לעמוד לרשותכם בביצוע פרוייקטים, בכל רחבי הארץ.
חנות הדגל - תצוגה והזמנות: רח' ישעיהו 3, ירושלים, טל': 02-5384788, 02-5383895, א'-ה' 10:00-19:00 ו' 10:00-13:00 פקס: 02-5372299
מחסן שיווק ארצי: רח' היצירה 27, א. התעשייה עטרות, ירושלים, טל': 02-6564004 , 02-5836060, א'-ה' 10:00-17:00 ו' 10:00-13:00 פקס: 02-5850022

שתפו לחברים
צור קשר
×