כשאתם מחפשים פרקט עבור הבית שלכם, אתם מחפשים משטח איכותי ברמה הגבוהה ביותר

התקנה של פרקט לבית שלנו היא תהליך שיש בו יתרונות לא מועטים לחיי הבית. כשאנחנו בוחרים ריצוף עבור הבית שלנו, אנחנו רוצים להבטיח את הפתרון שיהיה גם האסתטי והמתאים ביותר לעיצוב הבית שלנו כפי שאנחנו שואפים לתכנן אותו, ושיהיה גם הפתרון האיכותי ביותר והעמיד ביותר לאורך זמן, קל לניקוי ושלא יאבד מהברק והאיכות שלו לאורך זמן. בהקשר זה, פרקט הלמינציה מוכיח את עצמו לאורך זמן כפתרון איכותי במיוחד שמאפשר לנו לשלב בין המראה האיכותי של הפרקט, התחושה הביתית והחמימה שהוא משרה, ובלי לוותר על היכולת לנקות אותו בפשטות מבלי שהוא יישחק גם לאחר שימוש ארוך שנים. בהקשר זה, פרקט למינציה Balterio מוכיח את עצמו לאורך שנים כאחד מפתרונות פרקט הלמינציה האיכותיים ביותר בעולם כולו.

קצת על היתרונות של פרקט הלמינציה של החברה הבלגית בלטריו

קצת על בלטריו – החברה הבלגית Balterio היא חברה שמתמחה בתחום הפרקטים ומייצרת פרקטים למינציה מזה עשרות שנים. חברת Balterio היא חברה שעוסקת באופן ספציפי בייצור פרקט למינציה, וכל מוצרי החברה מצטיינים באיכות ייצור אירופאית ברמה הגבוהה ביותר.
עמידות ואיכות – פרקט למינציה בלטריו הוא קודם כל ומעל לכל פרקט למינציה איכותי ועמיד ברמה הגבוהה ביותר. פרקטי הלמינציה הבלגיים מצטיינים בעמידות מרשימה, והם עומדים (כמובן) בכל התקנים המחמירים של עמידות אש, עמידות בפני לחות ושחיקה פיזית, איכות לאורך זמן וכדומה. כשאתם בוחרים להכניס פרקט של חברת Balterio, אתם יכולים לדעת שבחרתם בפרקט שיישאר במצבו האיכותי, ממש כמו חדש, לאורך זמן רב ככל הניתן.
אסתטיקה ועיצוב – איכות הייצור האירופאית של החברה הבלגית המובילה בתחומה מבטיחה כי פרקט בלטריו יהיה פרקט אסתטי ברמה הגבוהה ביותר, עם אפשרויות רבות כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהצורך העיצובי בבית שלכם ייענה בצורה הטובה ביותר. בין אם אתם מחפשים פרקטים בהירים ליצירת מראה מודרני וחלק, ובין אם אתם מחפשים את מראה העץ הקלאסי שיאפשר לכם ליצור את המראה הכפרי בבית שלכם – עם הפרקטים מענקית הלמינציה הבלגית אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטוב ביותר. הדבר האחרון שאתם צריכים לוודא הוא שההתקנה שלכם איכותית ומתאימה לאיכותו של הפרקט האיכותי – ואת זה בדיוק אתם מקבלים עם אולימפיה.

עם השירות של אולימפיה אתם יודעים שאתם מקבלים יותר מרק פרקט איכותי

 אולימפיה היא חברה שמתמחה במוצרי פרקט שונים, וגם בכל הנוגע להתקנה של פרקט Balterio אנחנו ניתן לכם את המענה הטוב ביותר. דרך הקטלוג העשיר שלנו תוכלו לבחור את הפרקט המתאים לכם ביותר, ואנחנו נדאג להתקנה לפי התקן של בלטריו, בשיטת ההתקנה והחיבור הייחודית של הפרקט האירופי, כך שהוא ישרת אתכם בצורה הטוב ביותר לאורך זמן רב ככל הניתן.

צור קשר עם אולימפיה השאר פרטיך ונציג מטעמינו יחזור אליך תוך 24 שעות

Please leave this field empty.

נשמח לעמוד לרשותכם בביצוע פרוייקטים, בכל רחבי הארץ.
חנות הדגל - תצוגה והזמנות: רח' ישעיהו 3, ירושלים, טל': 02-5384788, 02-5383895, א'-ה' 10:00-19:00 ו' 10:00-13:00 פקס: 02-5372299
מחסן שיווק ארצי: רח' היצירה 27, א. התעשייה עטרות, ירושלים, טל': 02-6564004 , 02-5836060, א'-ה' 10:00-17:00 ו' 10:00-13:00 פקס: 02-5850022

שתפו לחברים
צור קשר
×