קרניזים דקורטיביים

קרניזים דקורטיביים

מה זה בדיוק קרניזים ומה תפקידם בעיצוב הבית שלנו מבחינה ויזואלית ופרקטית?

נתחיל בהסבר, עבור מי מכם שמסתכל על המילה "קרניזים" ולא מבין בדיוק במה מדובר, או שנתקל באופציה הזו לעיצוב הבית אך לא הבין אותה עד תום. ובכן, קרניזים הם למעשה פרופילים לבית, שמורכבים באופן ספציפי בחיבור שבין קירות לתקרה, או בצורה היקפית לרוחבו של חלק מסוים בקיר. התפקיד של הקרניזים בבית שלנו הוא בין השאר גם תפקיד פרקטי, ביצירת תיחום ברור יותר בחדר או בחציצה מסוימת בין הקיר לבין כיסאות או רהיטים אחרים. אבל את התפקיד המשמעותי יותר של קרניזים, ובמיוחד של קרניזים דקורטיביים, אנחנו מבינים כשאנחנו מסתכלים על המשמעות שלהם מבחינה אסתטית. המשמעות שלהם מבחינה זו יכולה להיות מרחיקת לכת, שכן עיצוב הבית או חדר מסוים בו עם קרניזים איכותיים ומעוצבים ברמה הגבוהה ביותר יכול ליצור תחושה קלאסית וייחודית בכל חדר וחדר, וחשוב להכיר את האפשרויות בתחום זה, כפי שאנחנו מציעים לכם אותן.

אולימפיה מציעים לכם מגוון אפשרויות של קרניזים דקורטיביים, ונבין בדיוק מה האפשרויות שלנו

• חומרים שונים – ראשית, כאשר אנחנו מדברים על קרניזים דקורטיביים, חשוב שנבין את החומרים השונים מהם הקרניזים יכולים להיות עשויים ומורכבים. ראשית, ישנם קרניזים עשויים פוליאוריטן – חומר מוקצף ודחוס, שעובר ציפוי איכותי כך שניתן להשתמש עליו בסוגי צבעים שונים ומגוונים, מצבעי שמן ועד צבעי מים. החומר הבא שממנו תוכלו למצוא קרניזים שמשווקים על ידינו הוא פוליסטרן – למעשה, מדובר בקלקר מיוחד המיוצר בתהליך אקסטרוזיה, כך שהעיצוב שלו מתבצע עם צבעי מים. החומר הבא, שהוא פיתוח איכותי וייחודי, הוא דורופולימר – פיתוח פולימר חדש ואיכותי המאפשר צביעה מגוונת, ומצטיין גם בעמידות לחות ומים כך שהוא מתאים גם לחדרי מקלחת.
• אפשרויות עיצוב – הדבר הבא שחשוב להבין כאשר אנחנו בוחרים קרניזים דקורטיביים עבור הבית שלנו הוא אפשרויות העיצוב עצמן, שרלוונטיות לכל חומר גלם בנפרד. העיצובים יכולים להיות קלאסיים, עם פיתוחים גליליים ואומנותיים. עוד אפשרות היא של עיצוב בסגנון עתיק, עבור מראה קלאסי וייחודי שקשה להשיג באמצעים אחרים. האפשרות הנוספת שרבים בוחרים בה היא דווקא בעיצוב מודרני ועדכני של קרניזים, עם צבעים חלקים ועזים, קווי חיתוך ברורים וחדים, ובאופן כללי מראה שמתאים לאווירה המודרנית והעדכנית שאנחנו רוצים ליצור בבתים שלנו.

בחרו את הקרניזים המתאימים ביותר לבית שלכם, ובצעו קפיצת מדרגה עיצובית איכותית

כאשר אנחנו מסתכלים על אפשרויות של קרניזים דקורטיביים איכותיים מבית אולימפיה, אנחנו מסתכלים על אפשרויות איכותיות במיוחד לשדרוג העיצוב בבית שלנו. שימוש בקרניזים איכותיים, ברמת ייצור גבוהה במיוחד ובעיצוב מקצועי ואיכותי, נותן לכל חדר אליו נכניס קרניזים שכאלה אלמנט שלא ניתן להשיג בדרך אחרת. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לפנות אלינו עוד היום ולקבל את השירות האיכותי ביותר שרק ניתן לקבל בתחום.

צור קשר עם אולימפיה השאר פרטיך ונציג מטעמינו יחזור אליך תוך 24 שעות

Please leave this field empty.

נשמח לעמוד לרשותכם בביצוע פרוייקטים, בכל רחבי הארץ.
חנות הדגל - תצוגה והזמנות: רח' ישעיהו 3, ירושלים, טל': 02-5384788, 02-5383895, א'-ה' 10:00-19:00 ו' 10:00-13:00 פקס: 02-5372299
מחסן שיווק ארצי: רח' היצירה 27, א. התעשייה עטרות, ירושלים, טל': 02-6564004 , 02-5836060, א'-ה' 10:00-17:00 ו' 10:00-13:00 פקס: 02-5850022

שתפו לחברים
צור קשר
×