שטיחים

השטיח הוא אלמנט עיצובי נוח ואיכותי שלא איבד מיוקרתו לאורך השנים

במשך שנים רבות מספור, מהווה השטיח אלמנט עיצובי איכותי שרבים בוחרים בו עבור הבית שלהם. השטיח הוא אלמנט פופולארי במיוחד במדינות העולם המערבי כבר מאות שנים, וידוע על שימוש נרחב בשטיחים אפילו בימי הביניים – ומאז ועד היום מהווים שטיחים מסוגים שונים בחירה פופולארית במיוחד מבחינה עיצובית ופרקטית. השטיח, שבאופן כללי עשוי מסיבים של חומרים שונים (באופן קלאסי – צמר, כיום חומרים רבים זמינים למטרה זו) – ארוגים כך שהם מאפשרים לנו ליהנות מאיכות נעימה בבית שלנו, גם כאשר אנחנו יחפים וחשים את רצפת הבית ברגליים החשופות שלנו. השטיחים יכולים להיות אלמנט איכותי לא רק מבחינה תחושתית וחמימה ברגליים שלנו, אלא גם מבחינה איכותית לעיניים שלנו – אנחנו נהנים מאפשרויות העיצוב העשירות שאנחנו משיגים באמצעות השטיח, ומהעושר שהוא מוסיף לעסק שלנו. אצלנו באולימפיה משווקים סוגים שונים של מוצרים איכותיים שיכולים להתאים בדיוק לבית שלכם.

קצת על אפשרויות שונות של שטיחים מהם ניתן לבחור עם השירות האיכותי של אולימפיה

שטיחי סלון – שטיחי הסלון הם מוצרים בעל תפקיד כפול בחיי היום יום שלנו. מצד אחד, מדובר באלמנט עיצובי שאנחנו מכניסים לסלון שלנו במטרה ליצור עיצוב קלאסי או מודרני, בהתאם לאפשרויות הרבות שקיימות היום מבחינת חומרי גלם ומבחינת צבעים ודוגמאות. מצד שני, מדובר גם באלמנט תחושתי – הסלון הוא החדר שבו אנחנו רוצים ליצור את התחושה הנעימה ביותר הן עבור עצמנו והן עבור המשפחה שלנו והאורחים שלנו. באמצעות שטיחים איכותיים אנחנו יכולים לעשות בדיוק את זה – בגודל המדויק שמתאים לנו ובהתאמה עיצובית מושלמת.
שטיחים מקיר לקיר – שטיח מקיר לקיר יכול להתאים ללא מעט חדרים שאנחנו רוצים לעצב בבית שלנו. בין אם מדובר בחדר השינה שלנו, שבו אנחנו רוצים ליצור תחושה ביתית וחמימה מבלי לחשוש ללכת ברגליים יחפות, ובין אם מדובר בחדרים אחרים בבית שלנו בהם אנחנו רוצים ליצור את התחושה הזאת – אתם יכולים לבחור בשטיחים המתאימים לכם מבחינת צבע וחומר דרך הקטלוג העשיר של אולימפיה, ולהתאים לעצמכם את השטיח האיכותי ביותר. בכל מה שנוגע לשטיח מסוג זה, חשוב לחשוב גם על ההתקנה האיכותית שלו, שצריכה להיות מקצועית ולהתאים לכך שמדובר הלכה למעשה בריצוף החדר שלנו לכל דבר ועניין.

אם אתם מחפשים שטיח איכותי ברמה הגבוהה ביותר, פנו לשירות האיכותי שלנו עוד היום

כשאתם מחפשים שטיחים עבור הבית שלכם, אתם רוצים להתאים את הטוב ביותר מבחינה עיצובית ותחושתית. אצלנו באולימפיה מספקים לכם אפשרויות מגוונות ועשירות בתחום זה, עם ייבוא של שטיחים מטובי היצרנים בעולם – Balta, Condor ו-Roger Vanden. אצלנו תמצאו שטיחי צמר ו/או ניילון, עמידים ואיכותיים ברמה הגבוהה ביותר, בשיטות ייצור שונות כך שתוכלו להבטיח את הבחירה האיכותית ביותר עבור הבית שלכם וחדריו השונים.

צור קשר עם אולימפיה השאר פרטיך ונציג מטעמינו יחזור אליך תוך 24 שעות

Please leave this field empty.

נשמח לעמוד לרשותכם בביצוע פרוייקטים, בכל רחבי הארץ.
חנות הדגל - תצוגה והזמנות: רח' ישעיהו 3, ירושלים, טל': 02-5384788, 02-5383895, א'-ה' 10:00-19:00 ו' 10:00-13:00 פקס: 02-5372299
מחסן שיווק ארצי: רח' היצירה 27, א. התעשייה עטרות, ירושלים, טל': 02-6564004 , 02-5836060, א'-ה' 10:00-17:00 ו' 10:00-13:00 פקס: 02-5850022

שתפו לחברים
צור קשר
×