שטיחי אריחים

האם ישנה דרך לשלב בין האיכות התחושתית של שטיח לבין עיצוב אריחים איכותי ודקורטיבי?

פתרונות הריצוף הזמינים והפופולאריים כיום עבור בתים ועסקים גם יחד הם פתרונות מגוונים למדי. מצד אחד, ניתן תמיד ללכת לכיוון של אריחים דקורטיביים מקרמיקה, שנותנים תחושה שלמה ומודרנית לכל חדר שבו נתקין אותם. מצד שני, ניתן ללכת לכיוון ההפוך – שהוא שטיחים. השטיח נותן אפקט הפוך לחלוטין, כשהדגש בשטיח, שמעוצב בדרך כלל בצורה סולידית וקלאסית, הוא דווקא על התחושה האיכותית והנעימה במגע איתו, שמספקת לנו אפקט של חמימות וביתיות גם בימי החורף הקרים ביותר. נשאלת השאלה – האם יש דרך לשלב בין תחושת הביתיות האיכותית של שטיח איכותי ברמה הגבוהה ביותר, לבין עיצוב בסגנון אריחים? התשובה לשאלה הזאת היא, כמובן, כן – והפתרון שאתם מחפשים הוא שטיחי אריחים. כעת, נסביר בדיוק למה אנחנו מתכוונים, ונעזור לכם להבין האם הפתרון הזה מתאים גם לכם – וכיצד תוכלו לתכנן אותו בצורה האיכותית והמתאימה ביותר לבית או לבית העסק שלכם.

שטיחי אריחים – הפתרון האיכותי והמגוון אותו תוכלו להזמין דרך השירות של אולימפיה

  • במה בדיוק מדובר? שטיחי אריחים הם למעשה שטיחים גדולים שנפרסים על פני החדר כולו, כלומר שטיחים מקיר אל קיר, שהדוגמה המעוצבת בהם היא דוגמה של אריחים מסוג כזה או אחר, כולל מתאר ברור של "הפרדה" בין "אריח" למשנהו. למעשה, מדובר במלאכת אריגה מדויקת ואיכותית ברמה הגבוהה ביותר, ורבים הם המוסדות הציבוריים שבוחרים בפתרון זה כפתרון נוח לעיצוב ולניקוי שמשרה תחושה איכותית בכל מקום שבו בוחרים בו. ניתן למצוא את שטיחי האריחים כיום במוסדות כמו משרדים גדולים, ספריות או מרכזים לימודיים שונים, בתי מלון ומוסדות ציבוריים והמוניים אחרים.
  • כיצד נתכנן את השטיח הנכון? אם גם אתם מעוניינים בשטיחי אריחים איכותיים עבור בית העסק שלכם או אפילו עבור הבית הפרטי ורחב הידיים שלכם, כדאי שתתכננו אותו בצורה קפדנית ואיכותית. את זה אתם עושים דרך שירות איכותי ומקצועי בתחום, שזה בדיוק השירות שאנו מציעים לכם באולימפיה. דרכנו, תוכלו לבחור את דוגמת האריחים האיכותית ביותר שתתאים לעסק שלכם או לבית שלכם במידה הרבה ביותר, ולקבל בדיוק את מה שנחוץ לכם, כולל התקנה איכותית ברמה הגבוהה ביותר. מקצה לקצה ומא' ועד ת', השירות האיכותי של אולימפיה יוודא שאתם תקבלו את הטוב ביותר.

אולימפיה – מציעים לכם את הפתרונות המגוונים והייחודיים בכל תחום פתרונות הריצוף

כמובן שבכל מה שנוגע לשטיחי אריחים, שהם למעשה שטיחים איכותיים ומעוצבים מקיר לקיר, חייבים לחשוב גם על ההתקנה האיכותית שלהם. לכן אנחנו מציעים לכם, כמובן, גם שירות של התקנה איכותית דרך הצוותים המקצועיים והאורגניים שלנו, שמתמחים בהתקנה של פתרונות ריצוף שונים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. כך תוכלו לקבל את הפתרון האיכותי והמקיף ביותר עבור הבית או העסק שלכם עם שטיח האריחים האיכותי ביותר עבורכם.

צור קשר עם אולימפיה השאר פרטיך ונציג מטעמינו יחזור אליך תוך 24 שעות

Please leave this field empty.

נשמח לעמוד לרשותכם בביצוע פרוייקטים, בכל רחבי הארץ.
חנות הדגל - תצוגה והזמנות: רח' ישעיהו 3, ירושלים, טל': 02-5384788, 02-5383895, א'-ה' 10:00-19:00 ו' 10:00-13:00 פקס: 02-5372299
מחסן שיווק ארצי: רח' היצירה 27, א. התעשייה עטרות, ירושלים, טל': 02-6564004 , 02-5836060, א'-ה' 10:00-17:00 ו' 10:00-13:00 פקס: 02-5850022

שתפו לחברים
צור קשר
×